оголошення

Громадські слухання

       Вікторівська  сільська рада повідомляє  про початок   громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: 

   «План зонування території села Вікторівка  Маньківського району Черкаської області»

      Згідно  ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» План зонування території розробляється на основі генерального плану населеного пункту (у його складі або як окремий документ) з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон. «План зонування території села Вікторівка Маньківського району Черкаської області» розроблено на виконання рішення  сільської ради №4-12/VII від 25.01.2016 року та згідно договору №586-З/19/07 від 28.05.2019 року. Розробка плану зонування території (Зонінг) виконана у відповідності до ДБН Б.1.1-22:2017 «Склад та зміст плану зонування території».

Розробка плану зонування території відбулася на вимогу пункту 3 Статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється» та пункту 4 цього ж ЗУ: «Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється».

Замовник  проекту:  Вікторівська сільська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро»,

м. Київ

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Вікторівської сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 16.00 год.  та на офіційному веб-сайті  сільської ради.

 Відповідальний:     Головатий Василь Андрійович.   тел. (04748) 7-52-42,  

 Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до                              05 вересня 2019року  за  адресою:   с. Вікторівка, вул. Молодіжна, 1, Вікторівська сільська рада.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місця  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

       Презентація «Плану зонування території села Вікторівка» буде проходити 

09 вересня 2019 року  о  14.00  годині  в приміщенні Будинку культури за адресою:  с. Вікторівка, вул. Молодіжна, 2-а. Маньківський район.